להחליף את התוכנה שחוסמת את האהבה
רוצה גבר שמחזק ומתאמץ, ולא נבהל מקושי
למדתי איך להיפטר מרגשות האשמה והכעס

בפעם הראשונה בחיי שאני מעריכה את מי שאני

קריסטינה היקרה !

מוכרחה אני לכתוב כמה מילים לאישה מופלאה ומיוחדת כמוך !(נכון, תודה !)

אתחיל בערב מבוא למציאת זוגיות, שם הרגשתי שאני במקום הנכון ובזמן הנכון, בימי רביעי ,בהם בדרך כלל הייתה לי פעילות של התנדבות, החלטתי בהחלטה של רגע לעצור את ההתנדבות (אחרי שנתים +) ולבוא לקורס זוגיות, החברים שלי עודדו אותי ואמרו לי שהגיע זמן שאני אדאג ואפרגן ולעצמי אחרי שהקדשתי כ"כ הרבה לאחרים….

והתחלתי את הקורס עם המון פסימיות אבל …"זה יכול להשתנות"…. יצאתי לעשרות דייטים לא מוצלחים וחשבתי לעצמי אם זה לא יועיל זה בטח לא יזיק.

בשיעור הראשון עמדה מולי אישה עם מבטא ארגנטינאי מלאת עוצמה ונראה כי היא בהתכוונות מלאה במהלך השיעור מחזיקה במקל "האנטנה" שעד אז לא הבנתי למה הוא משמש…

המשפט הראשון שתפס אותי היה…הבחור נמצא בלטה ממך…. ואז התחיל לחזור הניצוץ והאופטימיות שיכול להיות שהוא באמת מסתובב לו בעולם ועוד לא פגש אותי…

במהלך שיעורים נתת לנו כלים איך להתמודד עם כל מיני סיטואציות, נראה כי את מאוד מיומנת ומקצועית בדרך שלך ובצורת ההעברה שלך, ממוקדת, חדה, מחדדת , מבינה עניין, מלאת אנרגיה.

מה שאני חשתי ממך כי את באמת רוצה לעזור לנו ליצור זוגיות בחיינו, בקורס לא הרגשתי לרגע "מסכנה" שאין לי בן זוג , זו לא התחושה שנתת לנו…. אלא התחלת להראות לנו את האור ואיך יוצאים מהייאוש הזה בחיפוש אחרי בן הזוג.

כמו כן שמתי לב שיש בך משהו מאוד אמיתי…מלב אל לב…ובגובה העיניים, לא מתנשא ואף מה שאהבתי יותר מכל לא ממוסחר, יש בך משהו נקי, מרגש ובעיקר רותם אחרים לדבקות שלך והאמונה שלך – כן זה אפשרי למצוא בן זוג… הרגשתי בבית וכי אני בידיים טובות…הרבה זמן לא חשתי כך!

אני אוהבת ומעריכה את מי שאני וכיף לי ונעים לי עם זה … בפעם הראשונה בחיי שאני מעריכה את מי שאני.

קריסטינה את מיוחדת במינה …הרבה זמן לא הייתי בקורס כ"כ אמיתי וישים לחיים והרבה בזכות האישיות המדהימה שלך ומה שאת מביאה איתך לכל מפגש ,אנרגיה עוצמה,אהבה ורצון כנה ואמיתי לעזור לנשים בסביבתך!(אגב אני חושבת שזה מאוד נכון לעשות את הקורס רק לנשים, זו אנרגיה שונה לגמרי)

את עושה עבודה מופלאה ויש לך נקודות זכות שם למעלה בשמיים, זוהי עבודת קודש !

א. י. 


דוא"ל*

לא אשתף את המייל שלך עם אף אחד,
מבטיחה. קריסטינה בר סלע