להחליף את התוכנה שחוסמת את האהבה
רוצה גבר שמחזק ומתאמץ, ולא נבהל מקושי
למדתי איך להיפטר מרגשות האשמה והכעס


את יכולה להגיע לזוגיות נהדרת!

יש צמתים בחיים בהם כל מה שידעת, כל מה שניסית וכל מה שעברת עד אותה נקודה, יכולים לעשות אחד משני דברים: או לעצור אותך מלהתקדם, להכביד ולקבע אותך במקום, או לתת לך את הכוח לחצות את הצומת ולהגיע למקום שבו את רוצה להיות.

את עומדת עכשיו בפני רגע כזה. האם תחצי את הצומת בדרך לזוגיות מוצלחת?

שמי קריסטינה בר סלע ואני מובילה נשים למציאת הזוגיות המוצלחת שלהן בעזרת שיטה ממוקדת ויחודית המבוססת על תורת ה"הונה" , תורה שמאנית עתיקה שמקורה בהוואי והוכחה כמשנה מציאות עבור המיישמים אותה.

לאורך הנשים פגשתי מאות נשים, נשים חזקות, אינטיליגנטיות, יפות ומצליחות. נשים נהדרות, מעניינות עם המון מה לתת לבן זוג, אשר חצו את גיל 30, אולי את ה-40 ויותר, ועדיין לא הצליחו לבסס לעצמן זוגיות יציבה ואוהבת כמו שחלמו עליה.

גם אני חוויתי מערכות יחסים שלא הובילו לשום מקום, נלחצתי, התייאשתי, לכן אני מצליחה לזהות את עצמי בתוכן, מבינה את תחושת האכזבה מעוד דייט כושל, את העייפות מתקוות שווא, את הקושי לראות חברות שמתחתנות מסביב ומתחילות להביא ילדים, את הצביטה הזו בלב והשאלות שרק הולכות ומתרבות ככל שהזמן עובר.

מגיל מסויים, לא קל להיות נטולת בן זוג, בעיקר בישראל, בעיקר כשתקופת החגים בפתח ולכל אחד בארוחת החג יש מה לומר על מצבך המשפחתי.

כתבתי קודם שהשאלות רק הולכות ומתרבות: מדוע דווקא אני לא מצליחה למצוא בן זוג? מה לא בסדר בי? מה אני עושה לא טוב? אבל הנקודה המסוכנת מגיעה דווקא כשמפסיקים לשאול, מפסיקים להאמין ועמוק בפנים מוותרים על החלום להתאהב ולחלוק את חייך עם בן זוג מדהים.

נשמע לך מוכר?

לאורך הקריירה שלי ליוויתי מאות נשים , שכבר ניסו הכל והתאכזבו בכל פעם מחדש. נשים שכבר הרימו ידיים והצטרפו אלי כניסיון אחרון. אני רוצה לומר לך את מה שאני אומרת להן:

אני מבטיחה לך שזה אפשרי. להתאהב, ליצור זוגיות מצויינת, בריאה ושמחה,
בלי להתפשר על כלום!

למה לנשים מסוימות יש יותר מזל באהבה מאשר לאחרות?

בוודאי לא חסרות דוגמאות מסביבך של נשים שהתאהבו, התחתנו ומנהלות זוגיות נפלאה עם בעל מדהים שמעריץ אותן. אין לי ספק שאת שווה לפחות כמותן. אז איך יתכן שהאיכויות שלך לא באות לידי ביטוי? איך יכול להיות שדווקא אצלן הגברים עומדים בתור?

מה הן עושות שאת לא עושה, שהביא להן זוגיות לחיים?

ל"הונה", שיטה עתיקה שמקורה בהוואי, יש תשובות המסבירות מדוע נשים מסויימות מצליחות לחיות בזוגיות טובה ואחרות לא ופתרונות אמיתיים לשינוי המצב.

אם עד היום לא מצאת זוגיות טובה, זה נבע ככל הנראה משילוב של שתי סיבות:

הערכה עצמית נמוכה בתחום הזוגיות ופחד.

גם אם את אשת עסקים אסרטיבית ומצליחה, גם אם את חיה חברתית ומוקפת בפעילויות ואתגרים, גם אם הדימוי העצמי שלך גבוה מאד באופן כללי ובתחומים מסויימים את מעריכה את עצמך בטופ, כנראה שבתחום הזוגיות את לא נמצאת בשיא ההערכה העצמית שיכולה להיות לך. משהו בך לא מאמין שאת ראויה לזוגיות, שמגיע לך להיות נאהבת ושאת מסוגלת לקיים מערכת יחסים מצויינת.

גם פחדים וחששות, חלקם אפילו אינם מודעים, מלווים אותך ומגבילים את יכולתך למצוא את האהבה שמגיעה לך.

ההונה עובדת על העיקרון שהעולם הינו מה שאנחנו חושבים שהוא וכי אנחנו יוצרים לעצמנו את המציאות. באמצעות כלים ושיטות שונים ניתן לעבוד על אותם אלמנטים שמונעים ממך להגשים את הזוגיות ו"לתכנת מחדש" את האמונות המגבילות. ניתן ללמוד לוותר ולשחרר את הביקורתיות ואת החסמים שאנחנו מציבות לעצמנו אפילו מבלי לשים לב. שבעה עקרונות להונה, אותם אני רוצה להעמיד לרשותך יחד עם אין ספור דרכים ליישם ולתרגל אותם, על מנת לחולל שינוי פנימי ועמוק שמביא לשינוי במציאות שלנו.

זה לא הוקוס פוקוס! המטרה היא ליצור עבורך מציאות אחרת, כאשר שינוי אמיתי בתפיסה ותרגול יבי או לתוצאות. כשתאמיני שאת ראויה לאהבה, שתכלול את כל מה שחשוב לך במערכת יחסים מבלי להתפשר, מבלי לפחד, תאפשרי לעצמך לחוות אותה.

זה עובד! במהלך 12 השנים בהן אני מדריכה נשים למציאת זוגיות, מאות נשים שינו את חייהן, יצרו לעצמן מציאות אחרת והשיגו את הזוגיות שחלמו עליה. מבלי להתפשר על כל מה שחשוב להן אצל בן זוג, מבלי לוותר על עצמן ובתהליך של העצמה פנימית שהמשיך וליווה אותן בכל תחומי החיים למשך שנים.

הנה כמה דוגמאות:

”אני בת 40 וכשפגשתי את קריסטינה הייתי בדרך לעשות ילד. השעון הביולוגי סימן שאין יותר זמן לחכות לנסיך, שבושש להגיע.
הסכמתי לתת להונה הזדמנות ודחיתי את הטיפולים בשלושה חודשים, עד תום הקורס.
"תמיד תוכלי להתחיל אותם אם לא תצליחי להכיר מישהו שמתאים לך" אמרה לי קריסטינה.
האמת היא, שהייתי מאוד סקפטית, אבל החלטתי לנסות כל מה שהיא הציעה לי במשך הקורס. לקראת הסוף, הכרתי מישהו דרך אתר היכרויות. הוא היה בדיוק כפי שרשמתי בדף הבקשה שכתבתי בתהליך הקורס.
מאז אנחנו ביחד, בקשר כל כך חזק והרמוני, שלא הכרתי כמותו קודם.
אני מתחילה להאמין שזהו, – מצאתי את האחד והיחיד עבורי ".
אלינור- ירושלים

"לאחר שהשתתפתי בקורס הונה למציאת זוגיות, יצאתי לדייטים. כשהכרתי את מ. והתחלנו לצאת, התמלאתי פחד שמא שוב אפול לאותה מלכודת אליה נפלתי בעבר, ושאחרי אשליה עיוורת אמצא את עצמי שוב לבד, מאוכזבת ומרירה.
אבל מההתחלה ראיתי שהשתניתי, שאני מתנהגת אחרת, שהביטחון העצמי שלי גדל ושאני יודעת לנווט מצבים מאתגרים בקלות, בלי להיבהל.
הקשר עם מ. מתחזק מיום ליום ואני מרגישה שזו הפעם הראשונה שאני בקשר שמספק אותי. "

אורלי פרימו – בת ים.

”נחשפתי לחומר של הונה לאחר הרבה סדנאות וקורסים וקיבלתי בדיוק מה שהיה חסר לי:
תרגול ממוקד, יסודי ויעיל כדי לשנות את הדפוסים שעצרו אותי.
התחלתי לצאת עם מישהו שמאוד מוצא חן בעיני, דבר שלא קרה לי הרבה זמן ! "

אילנה גורלי, רעננה.

 

"איבדתי כל אמון שאי פעם אמצא מישהו בשבילי. אני בת 38 והחלטתי שאני לא מחכה יותר, שאני הולכת לבנק הזרע כמו כל כך הרבה בחורות אחרות. לא מוכנה לפספס את ההזדמנות להיות אמא.
חברה לחצה לעשות את הקורס הונה זוגיות ואני התלבטתי הרבה עד שנרשמתי, לא באמת האמנתי שזה יכול לעזור לי. עשיתי כבר כל כך הרבה דברים ושום דבר לא עזר ובאמת נמאס לי מדייטים חסרי משמעות.
כך הגעתי לקורס. תרגלתי מה שקריסטינה הציעה כי זה נראה לי נכון.
באמצע הקורס הכרתי מישהו שמצא חן בעיני מהרגע הראשון, אחר מכל גבר שהכרתי עד כה ואנו מתחילי לדבר על להקים משפחה ביחד."

מיקי, תל-אביב

 

"זה היה מרענן לקבל את הכלים הנפלאים הללו ולעשות קצת הנחות לעצמי בתוך כל הביקורת שהפנתי פנימה ויצרה חסמים בדרך לאהבה ובכלל.החויה היתה מעוררת , חזקה והותירה בי תחושה עמוקה של אמפטיה וסלחנות כלפי אנשים.

וכריסטינה …זאת אישה שמעבר למקצועיותה ,לחביבותה ולאישיותה יוצאת הדופן היא באמת עושה כל כך טוב לעולם . עם כוונה אמיתי , לב רחב, נתינה והבנת נפש האדם .

אני לא יודעת איך להסביר את זה אבל מאז הסדנא , בשילוב של תהליך שאני בעיצומו -האופטימיות התיישבה לה בתודעה שלי , היא עוד קצת מכווצת וחשדנית אבל עד אז היום היא רק הציצה לסירוגין, אז זו התקדמות.."

חגית

 

"באתי לקורס הונה כי קריסטינה שידרה לי אמינות ומקצועיות,
הבנתי שהיא יודעת על מה היא מדברת והתחברתי לתוכן ולשיטה"
אתי פ. – תל אביב.

 

"אני גרושה מעל 15 שנה, סבתא לשני נכדים מקסימים, משגשגת ועצמאית.
התחלתי את הקורס בתוך מערכת יחסים של כמה שנים.
הקשר היה לא יציב ולא מספק, וחוויתי בו לא מעט תסכול, זלזול ולעתים הרגשתי מנוצלת.
בעקבות התהליך שעברתי קיבלתי את הכוח ואת העוצמה לסיים את מערכת היחסים הזאת,
כוח פנימי שלא הכרתי קודם.
מהר מאוד הכרתי איש נחמד. אני עדיין לא יודעת אם זה הקשר שאני מחפשת, אך אני כבר יודעת שיש גברים נהדרים שניתן עוד להכיר, גם בגיל שלי, והביטחון בכך שהאיש הנכון לי יגיע בקרוב, מנחה אותי קדימה"
נורית פוייר – ירושלים

 

"חוויתי שינויים אדירים, הפכתי לאדם אופטימי ומלא אמון. אני לא מפסיקה לקבל מחמאות לגבי המראה החיצוני שלי, חוויה חדשה בחיי.
תודה!"
אורנה רווה – גוש דן.

 

"הגעתי לקורס הגשמת זוגיות עם רמה מסוימת של סקפטיות ובאמצע התחלתי להיכנס לעניינים.
ראיתי שכאשר משתמשים בתרגילים שקריסטינה מלמדת, דברים טובים קורים,
והחלטתי שאני רוצה רק דברים טובים בחיים שלי.
האנרגיה החיובית שבמפגשים הרימה אותי למקום חדש וזימנה לי הכרות עם גבר מדהים".
אביבה פרנקל – פתח תקוה.

"הסדנא מדהימה עוצמתית ובעלת ערך רב!! אני רואה זאת כזכות גדולה שניתנה לי, האפשרות להיחשף לידע כל כך חשוב ועוצמתי ליצירת מציאות. למדתי רבות ועברתי דרך של התפתחות רוחנית ואני יודעת שהועברה בסדנא זו חכמה עתיקה ורבה.

הסדנא הועברה בהמון אהבה ודיוק. כל הכלים פרקטיים. הסדנא בנויה נכון ורואים את התהליך המקסים שכל אחת ואחת עברה."

גלית ב. – אזור השרון

זה משפיע על כל תחומי החיים! העבודה העצמית, השינוי הפנימי והעוצמה הנרכשת בתהליך, מסייעים לא רק בהגשמת הזוגיות, אלא משפיעים על כל תחומי החיים ומסייעים להשיג כל מטרה ולחיות במציאות טובה יותר. הכלים והעקרונות של ההונה ממשיכים ללוות אותך במשך כל החיים ועומדים לרשותך, כדי שהחיים שלך יראו בדיוק כמו שרצית.

כדי למצוא אהבה את צריכה קודם כל לאהוב את עצמך

בטח כבר שמעת את זה קודם. זה גם מאד הגיוני, כי איך תגרמי לבן זוג לאהוב אותך אם את לא מאמינה שמגיע לך להיות נאהבת? העיקרון שאת מושכת אליך את מה שאת משדרת הוא עתיק יומין ומשותף לגישות רבות ושונות. קל להגיד, אבל איך בעצם עושים את זה?

איך משתחררים מביקורת עצמית, מאמונות שליליות, מחששות ומהערכה עצמית נמוכה שטבועים בנו עשרות שנים? איך משנים את הסרט הפנימי שלנו ומחליפים אותו בסרט אחר, מתכנתים מחדש את הרגשות, את התחושות, את האמונות ואת מה שאנחנו חושבות על עצמנו? זה נשמע כמעט בלתי אפשרי, אבל זה אפשרי וזה בהישג ידך.

בסדנת "הערכה עצמית כמפתח למציאת זוגיות", אני מציגה בפניך מגוון של טכניקות, תרגילים ושיטות שאותן תוכלי ליישם על מנת להגביר את ההערכה העצמית שלך ולשדר לעולם: אני ראויה לאהבה. אלמד אותך כיצד:

  • ללמוד לפרגן לעצמך
  • לזהות את נקודות החוזק שלך ולהפנות את הפוקוס אליהן
  • לתרגל חשיבה חיובית
  • להכיר את מערכת האמונות המגבילות אותך וכיצד לשנות את אותן
  • לנהל עם עצמך שיחה פנימית שתשנה את ההערכה העצמית שלך
  • לרתום את 7 עקרונות ההונה לחיזוק הדימוי העצמי וההערכה העצמית שלך
  • למצוא את העוצמה ואת הכוח הפנימי שלך
  • לפתוח את עצמך להזדמנויות חדשות, להעיז, להתבונן ולהגשים.
  • ליצור לעצמך מציאות חדשה שבה את ראויה לאהבה

את חייבת לדעת, אין כאן קיצורי דרך!

חשוב לי שתדעי שאני מאמינה שכל אשה יכולה. אין לי ספק שאת יכולה לעשות שינוי פנימי, לגלות עד כמה את שווה, ללמוד להעריך את עצמך כמו שמגיע לך ולזכות בזוגיות בדיוק כמו שאת רוצה. אני יודעת שאת יכולה. אבל אני חייבת שתדעי שאין כאן קיצורי דרך או שיקויי פלאים. מדובר בתהליך שדורש ממך תרגול, התמדה ואומץ לשנות. אני כאן לצידך, כדי להראות לך את הדרך, לתמוך, להסביר, ללוות ולעזור לך לחולל את השינוי המשמעותי ביותר שתוכלי לעשות בחייך, אבל העבודה הפנימית, האינטנסיביות והמחוייבות לתהליך הם בידיים שלך.

אז אם את לא מאמינה בניסים, את צודקת. את צריכה להאמין רק בעצמך! את הנס של עצמך. השילוב של המסגרת שאני מעניקה לך, הכלים, השיטות והתובנות היחודיות יעזרו לך לעשות שינוי אמיתי בתפיסה. יחד עם תרגול ויישום ועבודה פנימית שלך, את תראי תוצאות. החיים שלך יתחילו להראות כמו שדמיינת וגם האהבה האמיתית והנכונה תגיע בהתאם.

החלטתי לאפשר לך לטעום את השינוי

אם בעבר העברתי רק קורסים מקיפים שארכו כשלושה חודשים, עכשיו אני פותחת סדנה יחודית בת שלוש שעות המתמקדת בנושא של "הערכה עצמית כמפתח למציאת זוגיות".
הניסיון לימד אותי, שהקושי המרכזי ואחד הנושאים העוצרים כמעט את כל הנשים המעוניינות לחיות בזוגיות טובה, היא הערכה עצמית נמוכה ותחושה שלא באמת מגיעה להן זוגיות נהדרת, כל אחת מסיבותיה שלה.

בסדנה זו אני מתמקדת אך ורק בנושא של שיפור ההערכה העצמית ומגייסת את כל הניסיון שלי, את כל הטכניקות והשיטות שעומדות לרשותי ואת הכלים של תורת ה"הונה" העתיקה המוכחת כמשיגת תוצאות, על מנת ללמד אותך כיצד להגביר את ההערכה העצמית שלכן על מנת למשוך לחייך בן זוג. ולא סתם בן זוג, אלא בן זוג מדהים.

מה בסדנה?

שילוב בין הרצאת תוכן אמיתית החושפת את כל הטעויות עד היום וכיצד עלינו לשנות זאת יחד עם העקרונות הבדוקים של ההונה שעומדים לרשותינו על מנת לשנות את מציאות חיינו, לטכניקות של שינוי המחשבה, השיח הפנימי והחלפת החשיבה שבולמת אותנו לחשיבה שמקדמת אותנו.

זיהוי מערכת האמונות המנחה אותנו ויוצרת את חיינו כפי שנראים היום וכלים לשינוי של הסרט הפנימי שמוקרן אצלנו, כך שיוקרן גם החוצה.

שיטות שמלמדות אותנו פירגון עצמי, חשיבה חיובית והעברת המיקוד ממקום של ביקורת למקום של חוזקות. תרגול מציאות של פרגון מתמשך (תופתעי לגלות כמה זה קשה לפרגן לעצמך לאורך זמן ותראי כיצד זה הופך יותר ויותר קל עם הזמן). איתור וחיזוק העוצמה הפנימית.

מה עוד תמצאי בסדנה? יחס אישי, שאלות ותשובות, המון תמיכה ובעיקר את כל הידע, היכולות והניסיון העצום והמוכח שלי בתחום שיפור ההערכה העצמית ומציאת זוגיות, שיעמדו כולם לרשותך.

כבר אחרי שלוש שעות, אני יודעת שכשתצאי מהסדנה, תצאי שונה.
זקופה יותר, מאמינה יותר בעצמך ועשירה בכלים שאם תתמידי בתרגולם תוכלי לראות את השינוי קורה לנגד עינייך. כשתצאי מהסדנה, תצאי ממקום אחר. עוצמתי. למקום של הזדמנויות חדשות ואמונה בעצמך וביכולת שלך למצוא את הזוגיות המושלמת.

עוד פרטים על הסדנה

סדנת "הערכה עצמית כמפתח למציאת זוגיות" תתקיים ביום שישי 2.12.11 , ותימשך 4 שעות
בין השעות 10.00 – 14.00 בסמינר הקיבוצים רחוב דרך נמיר 149 בתל אביב

עבורי מדובר בשליחות, לא פחות. מכיוון שהיה לי חשוב לאפשר לכל אחת שרוצה לשפר את ההערכה העצמית שלה על מנת למצוא זוגיות להיחשף לתכנים החשובים האלה, עלות ההשתתפות בסדנה עומדת רק על 247 שקלים למשתתפת!

כדי להבטיח יחס אישי וקבוצה אינטימית, אני מגבילה את כמות המשתתפות. לכן, אם חשוב לך להגיע ולחוות את כל מה שהסדנה יכולה להעניק לך, אני ממליצה לך להירשם בהקדם כדי  להבטיח את מקומך באמצעות מילוי פרטייך כאן והסדרת התשלום מראש בדף המאובטח:

 


דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון *

הנה כמה תשובות לשאלות שאני נשאלת בנוגע לסדנה ושיתכן שגם את שואלת את עצמך:

כבר ניסיתי הכל, כבר עברתי הכל. למה שדווקא זה יעבוד?

אני בטוחה שעברת הרבה וניסית המון דברים כדי למצוא בן זוג מתאים. אבל כל עוד יצאת ממקום, אפילו לא מודע של "לא מגיע לי", כל הפעולות שלך נידונו מראש לכישלון. לכן, לא מדובר במה שכבר עשית, אלא בלעשות את הדבר הנכון. הסדנה תיקח אותך למקום חדש של אמונה בעצמך והערכה עצמית שיאפשרו לך למשוך לחייך זוגיות נהדרת.

איך בדיוק ההונה יכולה לעזור לי?

ההונה היא תורה עתיקה שיש לה תוצאות מוכחות. כיסוי לצ'ק, אם תרצי. העקרונות של ההונה מאפשרים לך ליישם את התורה בכל אספקט בחייך ובאמצעות טכניקות של תרגול ואימון, להגיע לתוצאות שיוצרים לך בדיוק את המציאות שאת רוצה – גם בזוגיות.

מדוע דווקא את קריסטינה, יכולה לעזור לי?

כי אני יודעת מה עובר עליך. הייתי שם והצלחתי לשנות לעצמי את המציאות, למצוא לעצמי זוגיות מצויינת ואוהבת ולהפוך את חיי למה שרציתי ודמיינתי. מאז הצלחתי לעשות את זה עבור המון נשים נוספות, כבר למעלה מ-12 שנה, תוך שאני מלווה אותן ורואה במו עיני את השינוי המתחולל בחייהן. עם ניסיון כמו שלי ועם תוצאות כמו שלי, גם את יכולה להרגיש שווה ולשנות את חייך.

דווקא יש לי הערכה עצמית ועדיין אני לא מוצאת בן זוג

הערכה עצמית היא עניין סובייקטיבי. היא משתנה בהתאם לאדם העומד מולנו ומשתנה מאדם לאדם. יכול להיות שיש לך הערכה עצמית גבוהה יחסית לנשים אחרות, אבל היא לא גבוהה כמו שיכלה להיות בינך לבין עצמך. יכול להיות שיש לך הערכה עצמית מרקיעת שחקים ליד חברות או בעבודה, אבל כשמגיע הרגע לצאת לדייט את משתבללת ומתקפלת. יכול להיות גם שאם תגרדי את פני השטח תמצאי את כל הביקורת, את האמונות והזכרונות שאת אפילו לא מודעת שנמצאים שם וחוסמים את ההערכה העצמית שלך מלהיות גבוהה כמו שהיא צריכה להיות, על מנת שתאמיני, באמת ובתמים, שמגיע לך להיות נאהבת. שאת ראויה לזוגיות נפלאה.

איך יכול להיות שתוך 3 שעות חיי יתהפכו ואמצא בן זוג?

מדובר בשלוש שעות ממוקדות בנושא של הערכה עצמית והניסיון שלי מלמד שאחרי התנסות כזו אין אחת שלא יוצאת שונה, מועצמת וחזקה יותר. השינוי הזה מקרין החוצה ובא לידי ביטוי גם בזוגיות. אני לא טוענת שרומיאו יחכה לך ביציאה מהסדנה עם ורד ביד, אבל אני יודעת שאת מתניעה תהליך שיביא לשינוי בחייך ויאפשר לך להגשים זוגיות טובה ממקום של ערך עצמי. מכיוון שכל מסע מתחיל בצעד אחד, אני בטוחה שמדובר בצעד ראשון אבל מאד משמעותי עבורך, כזה שיקח אותך לעבר הזוגיות שאת חולמת עליה.

לא מתאים לי להוציא עכשיו 247 שקלים

זה כמובן שיקול שלך, אבל אני יכולה לספר לך שהמחיר נקבע באמת על המינימום ההכרחי לקיום הסדנה וזה לא במקרה. אני רואה בעיסוק שלי, בלימוד תורת ההונה ובהדרכת אנשים המעוניינים לשנות את מציאות חייהם, שליחות אמיתית. זה אולי נשמע פומפוזי, אבל זה נכון. אני מאמינה שמדובר בסכום לא גבוה שמהווה את ההשקעה הטובה ביותר שאת יכולה לעשות בעצמך. הכלים, התובנות והערך שאיתם תצאי מהסדנה, שווים פי עשרות מונים. למעשה, בלתי אפשרי לשים עליהם תג מחיר בכלל.

האם אפשר לדבר איתך ולשמוע עוד קצת על הסדנה?

בוודאי! אני זמינה תמיד לרשותך וניתן ליצור איתי קשר באימייל: [email protected]

ואחזור אליך בהקדם בכל שאלה או התלבטות.

פתחתי ואמרתי לך שאת נמצאת כרגע בצומת דרכים ועליך לקבל החלטה. אם זה נשמע לך דרמטי, את צודקת. אני מציעה לך דרך אחרת, חדשה – שעובדת! ושיכולה, בלי להגזים, לשנות את חייך ולהביא לך זוגיות. עכשיו יש לך הזדמנות פז לחצות את הצומת הזו ולהגיע למקומות חדשים ומרגשים. אני יודעת שאת יכולה. ואת?

שלך,

קריסטינה

סדנת "הערכה עצמית כמפתח למציאת זוגיות" תתקיים ביום שישי, 2.12.11 , ותימשך 4 שעות
בין השעות 10.00 – 14.00 בסמינר הקיבוצים רחוב דרך נמיר 149 בתל אביב 

כדי להבטיח את מקומך בסדנה עלייך להירשם כאן ולהסדיר את התשלום בדף המאובטח:

 


דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון *