להחליף את התוכנה שחוסמת את האהבה
רוצה גבר שמחזק ומתאמץ, ולא נבהל מקושי
למדתי איך להיפטר מרגשות האשמה והכעס

אהבה במעקב

 במסגרת פרויקט המציאות "אהבה במעקב" הציג ישראל קליוסטרו בטקסט ובווידאו שיטות טיפול שונות, המשחררות אותנו ממה שמונע מאיתנו מלמצוא אהבה. 
מספר נשים צעירות שנבחרו להשתתף באימון מספרות כאן על חוויותיהן. 
הנחת היסוד של פרויקט אהבה במעקב היא שכולנו ראויים לאהבה, שאהבה היא אחד הדברים החשובים ביותר בחיים, ושחלקנו מתקשים למצוא אותה, מכל מיני סיבות.
קריסטינה בר-סלע  נבחרה כאחת המנחות בתוכנית ואילו חגית בחרה את קריסטינה כמי שתוביל אותה לשינוי. 
חגית השתתפה בקורס להגשמת זוגיות.
בהמשך הדף תוכלי להתרשם מסיפורה האישי של חגית לפני ואחרי הקורס. 

קריסטינה בר סלע, המלמדת את שיטת HUNA בישראל, מאמינה במחשבה יוצרת מציאות ומלמדת איך לגרש את המחשבות השליליות, להתמלא ברגשות חיוביים – ולהגשים זוגיות.

האם יש מצב שאני יכול להשפיע על האהבה שלי? על היכולת להשיג אותה, בלי מכשפים או לחשים, רק בעזרת חשיבה חיובית והתכוונות? "להגשים זוגיות", קוראים לזה.

לחצי על הקישור לקריאת המאמר המלא "להחליף את התוכנה שחוסמת את האהבה"

 

בסוף היא תיענה לחיזורים, אבל רק כשיהיה לה ברור שאותה אתה רוצה ושאתה עקשן לפחות כמוה. נא להכיר את חגית, שנבחרה לעבור סדנת הגשמת זוגיות אצל קריסטינה בר סלע

חגית מאוד מודעת לעצמה ולעובדה שבחרה לנסות ולקבל עזרה בדרך להגשמה. בזמן האחרון היא מתרכזת בבירור מחדש, רה-אורגניזציה, התכנסות כללית, היא עזבה עבודה כמנהלת בתחום השיווק אחרי תשע שנים שעבדה באותה חברה בתפקידים שונים, נפרדה מבן זוג שלא היה ממש נכון אחרי שנתיים, מתלבטת לגבי קשר משמעותי אבל תקוע זה זמן רב וחזרה לעשות בדק בית, לדעתי בדיוק בזמן.

לחצי על הקישור לקריאת המאמר המלא "רוצה גבר שמחזר ומתאמץ, לא נבהל מקושי"

 

התהלכתי זמן רב עם תחושת "יכולתי להביא משהו אחר לקשר שהיה מייצר הצלחה, לשנות קצת את עמדותיי, להתאים את עצמי".

בעקבות הסדנה עם קריסטינה בר-סלע הבנתי שאני עושה המון, ושאם אני כ"כ מתאמצת לקיים את ההרמוניה וזה לא עובד – אז אולי אני לא אשמה כל כך

שיחררתי קשר שהיה משמעותי ויקר לי עד מאוד. לא מזמן התחלתי קשר חדש שמסתמן כחיובי בהחלט. ואולי אני בדרך… לאהוב  

פעם, מתוך רצון להיות כתף תומכת לחברה יקרה, ציטטתי לה, תוך מבט מחבק: "דברים טובים קורים לאנשים טובים". היא הגיבה מיד: "אני לא מאמינה בזה. אין צדק בעולם".

לא מצאתי את עצמי מתקוממת ומשכנעת אותה שהיא טועה. יותר מזה, חשבתי לעצמי אם ציטטתי משפט מנחם עם תובנה בשקל וחצי, או שאני באמת מאמינה שיש גמול לכל מי שכוונתיו טובות?

אני חושבת שנוח לחשוב שכך מתנהלים הדברים. אפילו בריא. זו מהות הרעיון בסדנת HUNA, בה השתתפתי במסגרת פרויקט אהבה במעקב של ערוץ יחסים – המציאות היא בהכרח מה שנעשה ממנה. המחשבות שלנו הן ראשיתה של הדרך למציאות המעשית. המציאות היא פועל יוצא של אותן מחשבות .

גם אם ציטטתי לחברתי משפט סתום ושאחיזתו במציאות שואפת לאפס, מקסימום היא תאמין שיהיה טוב, כי מגיע לה. הרי זה הגיוני להעדיף לאמץ גישה חיובית. מקסימום, זה יצליח .

סדנת ה-HUNA עם קריסטינה בר-סלע חיזקה את עמדתי הפרו-אופטימית. זוגיות טובה תגיע גם תגיע, ותחושות שליליות כמו כעס, אשמה, פחד, הערכה עצמית ירודה וזכרונות מעיקים הם קרקע פוריה להדיפתה ממני והלאה, דפוס שהיה כל כך מוכר.

הטכניקות בסדנה פשוטות וידידותיות, והנקודות לטיפול היו מאוד ענייניות ונוגעות כמעט לכל המשתתפים שכל כך שמחתי להכיר.

לחצי על הקישור לקריאת המאמר המלא "למדתי איך להיפטר מרגשות האשמה והכעס"

הוספת תגובה באמצעות פייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


דוא"ל*

לא אשתף את המייל שלך עם אף אחד,
מבטיחה. קריסטינה בר סלע